Буський район у центрі резонансних подій! У Буському районі працівники податкової міліції виявили підпільну пивоварню

У Буському районі працівники податкової міліції виявили підпільну пивоварню1bcc66e0b0e049ce3b25eb324998244b

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області

«У Буському районі працівники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області виявили підпільну пивоварню. Процес пивоваріння і реалізації хмільного напою через торговельну мережу області був поставлений «на потік», а технологічне обладнання не поступалося відомим пивоварням. Щоправда, для заощадження грошей і несплати податків власники не потурбувалися про реєстрацію свого «бізнес-проекту» та отримання необхідних дозволів і ліцензій», – йдеться в інформації.

2Правоохоронці виявили спецобладнання, 18 чанів для варіння та бродіння, шланги, електронасоси, 50-літрові металеві бочки, пластикові пляшки для розливу готової продукції, пшеницю, ячмінь, кукурудзу, хміль, карамель у гранулах тощо. Вони також здійснили відбір взірців готової продукції на місці виробництва та в місцях реалізації для експертного дослідження.

Загальна вартість виявленої готової продукції, сировини та предметів виробництва сягає понад два мільйони гривень.

Нагадаємо, що це вже друга резонансна справа за цей місяць! Цим подіям передувала спецоперація СБУ,  яка викрила незаконну діяльність деревообробного підприємства в Ожидові. Чого чекати далі?!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top