Буську першу школу утеплять та відремонтують на 3 мільйони гривень

Буську першу школу утеплять та відремонтують на 3 мільйони гривень

Роботи розпочнуться з понеділка, 18 липня, й мають бути завершені до початку нового навчального року, тобто 31 серпня 2016 року. За цей період передбачається провести повне утеплення будівлі школи та оздоблення фасаду.
Об’єм виділених коштів 3 млн. 200 тис. грн.
Довідково. Продовження реалізації цього проекту УФСІ, який передбачає співфінансування громади, став можливим завдяки додатковим коштам, які надійшли в УФСІ у 2016 році, та відповідальним ставленням до реалізації проектів у 2013-2015 роках органів влади та місцевих громад Буського району.
Завдяки проектам фонду люди мають унікальну змогу відремонтувати школи, дитячі садки, водогони, фельдшерсько-акушерські пункти, народні доми та інші важливі для громади соціальні об’єкти.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top