Буську першу школу утеплять та відремонтують на 3 мільйони гривень

Буську першу школу утеплять та відремонтують на 3 мільйони гривень

Роботи розпочнуться з понеділка, 18 липня, й мають бути завершені до початку нового навчального року, тобто 31 серпня 2016 року. За цей період передбачається провести повне утеплення будівлі школи та оздоблення фасаду.
Об’єм виділених коштів 3 млн. 200 тис. грн.
Довідково. Продовження реалізації цього проекту УФСІ, який передбачає співфінансування громади, став можливим завдяки додатковим коштам, які надійшли в УФСІ у 2016 році, та відповідальним ставленням до реалізації проектів у 2013-2015 роках органів влади та місцевих громад Буського району.
Завдяки проектам фонду люди мають унікальну змогу відремонтувати школи, дитячі садки, водогони, фельдшерсько-акушерські пункти, народні доми та інші важливі для громади соціальні об’єкти.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top