Делегація голів райрад Львівщини 21 липня відвідає зону АТО

Делегація голів райрад Львівщини та голови Львівської обласної ради 21 липня відвідає зону АТО. Із Надбужжя в зону АТО поїде голова Буської районної ради Богдан Глова1409388471_85051e9ea2d33f4adb060a3b9569a26e

Про таку поїздку делегації членів Асоціації та Львівської обласної ради у зону АТО повідомив голова Буської РР Богдан Глова.

Виїзд увечері 21 липня, прибуття до Львова увечері  25 липня . Заплановано передати закуплені запчастини та особисті передачі  до ОДШБр–80 і ОМБр–24, а також до  м.Артемівськ, район Бахмутської траси, м.Новокраматорськ, смт.Станиця Луганська, ТЕЦ Луганська та м.Новий Айдар. Також під час візиту заплановано встановлення дитячого майданчика для одного із інтернатів  м.Сєвєродонецька.

Голова Буської райради надіслав відповідні листи щодо збору продуктів для наших захисників головам місцевих рад району. Подаємо текст листа в оригіналі:

Головам місцевих рад Буського району

Щодо поїздки в зону АТО

На звернення Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» від 04.07.2016р. №111 щодо організації візиту делегації членів Асоціації та Львівської обласної ради у зону АТО та зокрема участі в даній поїздці голови Буської районної ради Богдана Глови, прошу допомогти у зборі продуктів харчування для бійців АТО від громади Буського району. Приймати продукти будемо в приміщенні районної ради протягом 19-20 липня. Бус з продуктами буде відправлено 21 липня у м. Львів, де ці продукти буде відвантажено у рефрежиратор з холодильною установкою. Пропонується: молода картопля, яблука, олія, оцет, кабачки, консерви, цукор, цибуля, мед, крупи, свіжо випечені булочки та ін…  

  Усім, хто посприяв будемо дуже вдячні.

З повагою

голова ради  

Богдан Глова

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top