День Гідності відзначили у Переволочненській школі

День Гідності відзначили у Переволочненській школі20161121_122531

21 листопада у Переволочнянській школі відбувся виховний захід «Українець – це на все життя», приурочений Дню гідності і свободи. На захід були запрошені учасники АТО (Петро Гузар, Петро Підгірняк, Ярослав Андрухів, Олег Коваль, Степан Мандибур, Степан Чапля). У святі взяли участь учні 1-9 класів. Виконуючи пісню «Це моя Україна», діти та глядачі мали можливість задуматись над багатостраждальною долею Батьківщини.

Героїв Майдану і воїнів-захисників України, котрі загинули за світле майбутнє України, згадали хвилиною мовчання. Проникливо, до сліз було прочитано «Лист до бійця АТО». Не менш зворушливою була пісня «Повертайся живим» у виконанні вчительки музики Мисак О.Є. та вчительки початкових класів Зеліско О.Я.

20161121_124552

На завершення діти заспівали пісню «Боже, я молюсь за Україну» і попросили мирного неба над головою і щасливого майбутнього для неньки України. Хай живе Україна! Слава Україні! Героям слава!

Чучман І.О.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top