ДЕНЬ МАЛЮКА – В БІБЛІОТЕЦІ!

Готуємось до Всеукраїнського дня бібліотек

Сьогодні дуже важливим є завдання створення сприятливих умов  для заохочення дитини до читання. Для дитячих бібліотек, зокрема, актуальним є підвищення ефективності соціокультурних заходів, впровадження нетрадиційних форм роботи, які впливають на сприйняття та емоції юних користувачів. В результаті діти отримують інформацію про книгу в живому, емоційно насиченому поданні. Своє бачення щодо впровадження інноваційних форм роботи має і бібліотекар дитячого відділу Олеської селищної бібліотеки Мирослава Мединська. 17 вересня вона організувала та провела цікавий захід – День Малюка «Відчиняє двері казка».

Цього дня в бібліотеці було гамірно та весело,  адже в гості завітала дзвінкоголоса й непосидюча дітвора з місцевого садочка «Джерельце» разом зі своїми наставниками – завідувачкою дитячого закладу Світланою Дубас та вихователями Іриною Сікорою та Лесею Фединою. 3c51ca44392dСпочатку діти послухали розповідь бібліотекаря про книгу та дім, в якому  вони живуть – бібліотеку. Згодом  пані Мирослава озвучила чудову дитячу казку сучасної авторки Олени Демидової «Чарівне слово». У ході жвавої бесіди діти активно відповідали на запитання по прочитаній казці, малювали героїв  твору, а потім дружно складали пазли, читали вірші і навіть танцювали «Подоляночку»! Свято   дуже сподобалося діткам, то ж пообіцяли прийти в бібліотеку ще, а заодно запросили  бібліотекарку до себе в гості.

Леся Вовк, зав. методично – бібліографічного

відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top