Дим з Грибовицького звалища пішов на Львів

Дим з Грибовицького звалища пішов на ЛьвівДим з Грибовицького звалища пішов на Львів

Львів’янам, які живуть у наближених до Грибовицького сміттєзвалища мікрорайонах, радять закривати вікна в квартирах, оскільки напрямок вітру змінився і дим від пожежі на сміттєзвалищі іде на Львів.

Як розповів начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, вчора фахівці Держсанепідемслужби не виявили перевищення вмісту шкідливих речовин у повітрі в наближених до Грибовицького сміттєзвалища районах. “Але вже після вимірювань роза вітрів змінилась, весь дим пішов на Львів. Тому наразі знову проводять проби повітря”, – сказав Маланич.

Результати проведених у середу, 8 червня, вимірювань будуть оприлюднені у другій половині дня. Проте Маланич припускає, що у зв’язку посиленням пожежі вміст шкідливих речовин у повітрі зросте і може перевищити норму.

Відтак, начальник Держекоінспекції Львівщини радить мешканцям північних мікрорайонів Львова, зокрема вул. Щурата, Мазепи та прилеглих не відкривати вікна в квартирах. “Якщо задимлення лягає на місто Львів, будинкам у районах, які наближені до сміттєзвалища, бажано закрити вікна. Краще дихати задухою квартирною, ніж димом”, – зазначив він і додав, що поширення диму на ті чи інші райони Львова залежатиме від напряму вітру.

Маланич також закликав львів’ян не панікувати, адже серйозної загрози здоров’ю наразі немає.

Інформаційні матеріали ZAXID.NET

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top