Для дітей з Полонич, Богданівки та Задвір’я організували “Веселі канікули з Богом”

   Для дітей з Полонич, Богданівки та Задвір’я організували “Веселі канікули з Богом”f35f6ffa356b

Третій рік поспіль за сприяння декана Буського деканату УГКЦ отця Володимира Залуцького в селі Полоничі аніматори переважно з числа місцевої студентської молоді проводять для дітей літній табір, в основі якого виховання, базоване на правдах християнської віри, пізнавальні екскурсії, рухливі ігри, розучування пісень, вивчення історії рідного краю.
Табір цьогоріч проходив під назвою «Таємниця джерела милосердя», – повідомила волонтер-аніматор, один з координаторів проекту, вчитель початкових класів Оля Москва, – і мав на меті згуртувати, об’єднати в одне ціле дітей, навчити їх діяти у команді.  IMG_3510   Протягом тижня під керівництвом восьми аніматорів близько 100 дітей від 3 до 15 років з Полонич, Задвір’я та Богданівки займалися у трьох вікових групах. З них сформували чотири команди: червоні, зелені, сині та жовті, які за результатами таборування у підсумку отримали грамоти, відповідно до набраних ними балів протягом усіх днів занять.
Незабутньою стала для дітей зустріч з уродженцем Полонич, єпископом Сокальсько-Жовківської єпархії Української Греко-Католицької Церкви Михайлом Колтуном, який спеціально прибув у село, аби поспілкуватися з дітьми та дати їм свої мудрі настанови.

01.Polonychi-kn
У неділю, 31 липня, у День села Полоничі усі разом, діти і батьки, переглянули відео та світлини з найбільш кумедними та пам’ятними епізодами таборування.

 

/фото Ю.Залуцького/.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top