До Буського району продовжують звозити Львівське сміття

До Буського району продовжують звозити Львівське сміттяDSCN9132

Про це розповів Буський міський голова Ростислав Сліпець, 5 липня,  під час засідання сесії Буської районної ради. Очільник міської громади зазначив, що існує угода між Львівським і Буським комунальними господарствами щодо вивезення сміття  в об’ємі 600 м.куб. Поки що на Верблянське сміттєзвалище  прийняли близько 350-ти кубів.

DSCN9135

На нещодавно завезеній купі сміття шукає поживи молодий лелека

Журналісти Буського радіо вирішили вчергове поцікавитися ситуацією на Верблянському полігоні й спільно з заступником голови Буської райради Романом Фурдою та депутатом районної ради Василем Кашубою відвідали даний об’єкт. Коли ми приїхали на місце, то були приємно здивовані… Чому приємно? Порівняти, справді, було з чим. У минулі роки ми неодноразово писали про наше сміттєзвалище, тут регулярно відбувалися пожежі, а гори сміття чимось нагадували горезвісний полігон у Грибовичах (у значно менших масштабах, звичайно). Сьогодні тут все розгорнено, працює важка техніка за львівські кошти. Із побаченого напрошується думка: “не було щастя – нещастя допомогло”. У Буському міському комунальному  господарстві нам повідомили, що мають власний трактор для впорядкування сміттєзвалища, але його потужностей замало, тому кожних 3 місяці орендують більш потужний. Ще до трагедії у Грибовичах техніка вже впорядковувала наш полігон. Сьогодні ж, DSCN9144згідно домовленостей, на Верблянському полігоні ТПВ працює техніка за кошти Львова і розгортає як львівське сміття так і наше. Також нам розповіли, що нещодавно полігон перевіряли інспектори Державної екологічної інспекції Львівської області і вагомих порушень чи відхилень не виявили.

 

 

DSCN9138 DSCN9162

DSCN9157На цій світлині ми зафіксували єдину дорогу, яка веде до сміттєзвалища, на щастя географічно так склалося, що іншого в’їзду немає. Є шлагбаум, який о 18:00 закривають, а вранці відкривають…і одразу праворуч є об’їзд. На світлині видно, що несанкціоновану дорогу комунальники спробували обмежити ровом, але в цей же рів насипано сміття, а зверху свіжий протектор від автошини. Можливо, важковаговий транспорт тут і не проїде, але щось менш габаритне сміливо. Тому, мабуть, варто поновити та розширити дану перешкоду.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top