Дорога відремонтована – швидкість нелімітована. У Красному водії порушують швидкісний режим

Дорога відремонтова – швидкість нелімітована. На оновленій ділянці Красненської дороги водії порушують швидкісний режим13770241_258644824522258_71414280980482892_n

Про це повідомляють наші дописувачі мережі Facebook. Справді, на оновлених ділянках автошляху Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни, зокрема у селищі Красному, водії грубо порушують швидкісний режим руху. Дописувачі зазначають, що 20-ти метровий гальмівний шлях, нещодавно залишений якимось “шумахером” не змиває навіть проливний дощ. Такі ділянки розташовані у жвавій частині населеного пункту: поблизу школи, супермаркету, місцевого храму. Тому небезпека наїзду на пішохода саме тут є надвисокою. Жителі селища та депутат Львівської обласної ради від нашого району Петро Жукровський звернули на це увагу та надіслали відповідні звернення обласним чиновникам. На сьогодні відповіді немає… А водії і надалі порушують безпечну швидкість руху.

Фото та відео з мережі Facebook користувача Відеооператор Костів

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top