Голова Буської районної ради Богдан Глова разом з колегами із Асоціації місцевих рад побували у зоні АТО

Голова Буської районної  ради Богдан Глова разом з колегами із Асоціації місцевих рад побували у зоні АТО
14694486065796019e6c365

Впродовж 20-24 липня відбулась перша спільна поїздка членів Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини ” та волонтерів у зону АТО, аби, попри війну, збудувати міцний місток між Заходом та Сходом.

У рамках поїздки делегація у складі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, депутатів, керівників 15 районних рад та міського голови м.Моршина відвідали 6 районів Луганської області та м. Рубіжне.

Під час зустрічі у Луганській військово-цивільній адміністрації делегації Львівської та Луганської областей обговорили напрямки співпраці в умовах військових дій та домовились щодо підписання меморандумів про співпрацю між районами.

В день річниці визволення від незаконних збройних формувань м.Сєвєродонецька львів’яни подарували спортивний дитячий майданчик Обласному інтернату для дітей.

Учасники делегації не забули і про хлопців на передовій, адже спільно з волонтерами та благодійниками вдалось доставити 2 вантажівки з продуктами та речами першої необхідності.P1030089P1030114

P1030118P1030119

Детальніше про перебування у зоні АТО і зустрічі з бійцями розповідає голова Буської районної ради Богдан Глова

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top