Голова райдержадміністрації Петро Мороз прозвітував про роботу за минулий рік перед громадськістю Бущини

Голова РДА Петро Мороз прозвітував про роботу за минулий рік перед громадськістю БущиниDSCN7027

За участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки 25 січня в сесійній залі райради відбувся звіт очільника Бущини Петра Мороза перед громадськістю за попередній рік.
Протягом 20 хвилин, а саме стільки тривала доповідь керівника, присутні мали нагоду почути про основні показники соціально-економічного та культурного розвитку Буського району в 2015 році: залучення інвестицій, стану промисловості і сільського господарства, ЖКГ, соціального захисту громадян, фінансової спроможності громад, доходів та видатків районного бюджету, питань зайнятості, стану DSCN7023освіти, культури та медицини. Йшлося й про перспективи на 2016 рік, потребу в визначенні пріоритетів для концентрації фінансових ресурсів, про підготовку документів для участі громад у проектах, реалізація яких дасть можливість проводити відновлення соціальних об’єктів, ремонтувати дороги, тощо.
До звіту голови РДА Петра Мороза приєднався голова райради Богдан Глова, який акцентував увагу на браку коштів на медичну галузь у 2016 році, часто недосконалому законодавстві, перекладенні фінансового навантаження з держбюджету на місцеві бюджети, які не завжди мають можливість навіть мінімально забезпечувати свої власні потреби.
Серед питань, які порушувалися під час зібрання: необхідність створення робочих місць у селах, насамперед для молоді; збереження існуючих закладів соціальної сфери; відновлення у 2016 році фінансуванняDSCN7025 реконструкції пам’ятки архітектури національного значення – церкви Св.Параскеви в Буську; упорядкування ситуації з виділенням земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства, чи під будівництво житла. З останнього питання органи влади району та міста за участю голів сільських та селищних рад, представників асоціації учасників АТО Бущини запланували наступного тижня провести круглий стіл, аби напрацювати єдині підходи у виділенні земельних ділянок, аби кожному військовослужбовцю, хто має потребу в їх отриманні, не було відмовлено.
Буський міський голова Ростислав Сліпець повідомив громадськість, що на сьогодні міською радою виділено 29 ділянок під забудову учасникам АТО. Водночас міська рада не має можливості надати земельні ділянки всім охочим учасникам АТО з інших населених пунктів, тому необхідно врегулювати дане питання, аби не створювати непорозумінь.
Підсумовуючи звіт голови райдержадміністрації Петра Мороза, голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив на можливостях, фінансових напрямках, якими має скористатися район у 2016 році й на що цьогоріч виділяються значні кошти по фінансуванню: дороги, мікропроекти, Державний фонд регіонального розвитку, народні доми, спортивні споруди.
Також Олег Синютка повідомив, що цього року область отримає додатково більше 50 автобусів «Школярик», заплановано фінансування на проведення ремонтних робіт по закладах освіти та медицини.
На завершення керівник області висловив побажання знову зібратися у цьому залі через півроку, аби під час спілкування віч-на-віч влади та громадян почути про проблеми, напрацювати спільні позитивні рішення.

Інформаційні матеріали прес-служби Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top