Китайці зголосилися збудувати сміттєпереробний завод на Львівщині

Китайці зголосилися збудувати сміттєпереробний завод на Львівщині

Про це йшлося 22 червня під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із представниками бізнесу Китаю, – повідомили у прес-службі ЛОДА.

Про намір розташувати на Львівщині своє виробництво розповіла менеджер компанії «Beijing Fmenthyst-Light Science» Гуо Суфен: «Ми готові розташувати тут наші виробничі потужності. Проте наше найбільше зацікавлення – це будівництво сміттєпереробного заводу».

У свою чергу, Олег Синютка додав, що будівництво такого заводу є дуже актуальним на сьогодні і Львівська ОДА готова розглянути усі можливі форми співпраці.

«Ми підшукаємо вам земельну ділянку, поінформуємо про складові сміття і допоможемо в отриманні дозвільних документів, пов’язаних з екологічною безпекою», – запевнив очільник області.

Під час зустрічі також лунали пропозиції китайських компаній щодо будівництва заводу з виготовлення освітлення, очистки стічних вод, енергоощадних технологій та інші.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top