Команда Буського району взяла участь спортивно-масовому заході до Міжнародного Олімпійського дня

Команда Буського району взяла участь спортивно-масовому заході до Міжнародного Олімпійського дня в м.Радехів

29 червня на стадіоні «Колос» в місті Радехів відбувся міжрайонний спортивно-масовий захід до міжнародного Олімпійського дня. Захід проводився з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвитку олімпійського руху шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом. Перед відкриттям заходу пролунав Державний Гімн України та відбулося урочисте піднесення Олімпійського та Державного Прапора України. Зі словами привітання до учасників спортивно-масового заходу звернувся голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита, – олімпійський рух уособлює здоров’я, успіх, рух уперед – ті цінності та пріоритети, які ми ставимо перед собою. Ми завжди раді вітати учасників спортивно-масових заходів, оскільки вони є наочною пропагандою здорового способу життя. Нехай перемоги супроводжують вас і в спорті, і в повсякденному житті, – зазначив він. До вітань також приєдналися районний військовий комісар М.Романович та заслужений вчитель України, директор дитячого клубу «Олімпійське лелеченя» І.Кубай.
Участь в міжрайонному спортивно-масовому заході взяли команди Радехівського та Буського районів. Команди-учасниці змагались з таких видів спорту як : перетягування канату; медицинбол; естафетні змагання та легкоатлетичний пробіг. Всі учасники, переможці та призери були нагородженні грамотами сектору молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації.

Інф.Буська РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top