“Квітковий вернісаж” у школах Бущини

В рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності нашої держави у навчальних закладах відбувся «Квітковий вернісаж»

1
Красненська школа №1. Вже стало доброю традицією в нашій Красненській ЗОШ-І ІІІ ст. №1 Буського району проводити у вересні виставку «Квітковий вернісаж». Цьогоріч фойє школи знову наповнили пахощі квітів, щедрі дари осені та цікаві композиції з природних матеріалів. Тут і капустяно-гарбузові голови-українці, і віночки з калини та квітів, і гарбузові сім’ї, і навіть шкільний автобус, який везе дітей на уроки, виготовлений з кабачка.

2
Конкурс проводився між учнями 4- 10 класів, переможцями стали учні 5-А (керівник Роман-Ярошевська Ю.П.) та 8-А (керівник Замроз І.Є.) класів. Їх роботи «Український розмай – квітковий коровай» та «Село на нашій Україні – неначе писанка, село» гідно представлятимуть нашу школу на районному етапі конкурсу.

3
Куткірська школа. Осінь-чарівниця із своїми барвами та щедротами завітала в гості і до учнів НВК «Куткірська ЗОШ І-ІІст.» Буського району, де традиційно уже вкотре відбувся «Квітковий вернісаж».
Це свято не лише краси, величі та неповторності природи, а також учнівської творчості та фантазії. А фантазії не було меж: від патріотичних мотивів (« Як один Бог на небі, так одна Україна на землі»-4 кл., «Зима, що нас змінила»-4 кл, «Воїнам-захисникам України»-5 кл., «Ми за мир» – 6 кл., «Ми захистимо тебе, Україно»»-7 кл., «Дві України: Україна сьогодні і Україна, в якій я хочу жити»-8 кл, «Україна очима Росії:: мальовнича,квітуча,проте колюча»-9 клас) до природничо-натуралістичних («Осіння мелодія»-5 клас, « На майстер-шеф прийшли овочі», «Дивосвіт очима другокласників–2 клас)
Свято закінчилося, але залишило у нашій пам’яті море вражень і безліч теплих спогадів.(інф. вчителя укр.мови і літ. Ковальчук О.В.).

5
Переволочнянська школа. Надворі золота пора року – осінь. Барви і дари саме цієї пори можна було побачити 21 вересня 2016 року у НВК «Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ст.» Буського району на «Квітковому вернісажі», котрий був представлений для огляду усім охочим.
Діти збирали квіти, плоди, придумували ідеї щодо створення композицій, фантазували з найменуванням своїх виробів. У їхній праці порадниками і помічниками були, звичайно, класні керівники. В результаті спільної роботи до уваги було представлено такі назви: «Ходить гарбуз по городу», «Ой під вишнею, під черешнею стояв старий з молодою, як із ягодою…», «Соборна та єдина – квітуча Україна», «Краю мій рідний, калиновий», «Відпливло вже літо в краї далекі», «Село Переволочна –моя маленька Батьківщина».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top