“ЛІТЕРАТУРНИЙ ДЕСАНТ” – НА БУЩИНІ

“ЛІТЕРАТУРНИЙ ДЕСАНТ” – НА БУЩИНІ
В межах проекту, започаткованого Львівською обласною бібліотекою для дітей та Видавництвом Старого Лева, за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, на Львівщині тривають зустрічі з творчими людьми, літераторами та письменниками.

Вчора на Бущину з презентацією книги «Шептицький від А до Я» завітали відома письменниця, одна з авторів видання Оксана Думанська та провідний бібліотекар Львівської ОДБ Людмила Пуляєва – Чижович.

DSCN7514

День видався насиченим, бо гості провели аж три зустрічі – у Топорівській сільській книгозбірні, Красненській ЗОШ № 1 та Буській районній бібліотеці для дітей (Буські ЗОШ № 1 та № 2, Буська гімназія ім.Є.Петрушевича). І всюди – аншлаг! Учасниками дійств були школярі 8, 9 та 10 класів, а також педагоги та бібліотекарі як сільських, так і шкільних бібліотек.

Надзвичайно захоплююче Оксана Думанська розповідала аудиторії про своє дітище – енциклопедичну книгу «Шептицький від А до Я», яку творили у співавторстві з журналісткою Галиною Терещук до 150 – ліття митрополита Андрея Шептицького.

Книга насправді дуже цікава та оригінальна, як за змістом, так і за формою, саме тому претендує на вагоме місце в кожній інтелігентній українській родині.DSCN7521

Вона заслужено отримала високу відзнаку минулорічного Форуму видавців у Львові. І хоч читацьке призначення книги – діти, пані Оксана вважає її сімейною книгою. Як каже сама, автори намагалися показати Андрея Шептицького «як звичайну людину, з крові і плоті», а не як монумент. Під час творчих зустрічей їй вдалося в стислий час дуже яскраво змалювати багатогранну постать митрополита Андрея – високоосвічену людину, благодійника та мецената, економіста й менеджера, аскетичного за стилем життя та аристократа за духом.DSCN7527

Віра, надія та любов – ось основні християнські чесноти, які сповідував цей Великий українець. Все його сподвижницьке життя спрямовували любов до людей, до свого народу, і особливо до дітей та молоді, адже в освічених молодих людях Андрей Шептицький вбачав достойне майбутнє держави. Ці його переконання актуальні й сьогодні, і ми віримо – молодь змінить Україну! Велика подяка від усіх бущан авторам за прекрасну книгу та організаторам зустрічі за щиру розмову!

Леся Вовк, зав. методично – бібліографічного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top