Львівська обласна рада звернулась до Кабміну з вимогою впровадити мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги

ЛЬВІВСЬКА ОБЛРАДА ЗВЕРНУЛАСЬ ДО КАБМІНУ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПІДВИЩЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ОПЛАТ 14360322_1764978510416599_149525968_o

13 вересня депутати Львівської облради визнали необґрунтованим підняття тарифів на оплату комунальних послуг і звернулись до Кабінету Міністрів із вимогою впровадити мораторій  на підняття комунальних тарифів із 1 жовтня 2016 року. За це проголосували 64 із 70 присутніх депутатів. Партія УКРОП від 22 серпня зібрала тисячі підписів мешканців Львівщини за впровадження такого мораторію у Львівській області. Петро Жукровський, голова фракції продемонстрував їх присутнім депутатам, закликаючи підтримати протест виборців, так як це зробили чимало районних та міських рад Львівщини.  Впровадження мораторію на підвищення тарифів у Львівській області – це протест, спосіб тиску на центральну владу аби змусити її переглянути 14316066_1764978513749932_1697117387_oполітику, що уже назвали «тарифним геноцидом». Підвищення цін до європейського рівня мусить йти паралельно із проведенням справжніх, а не декларативних реформ, що дозволять підняти рівень життя українського народу. Люди не можуть платити за комунальні послуги більше, аніж заробляють.  Центральна влада змушена на це реагувати!  Рішенням Львівської обласної ради Кабінету міністрів України також запропоновано своєчасно проводити індексацію зарплат та пенсій населенню, встановити прозорий механізм ціноутворення на газ і комунальні тарифи. Також львівські депутати пропонують Кабміну з 1 жовтня заборонити арешт майна боржників за несвоєчасну сплату за житлово-комунальні послуги, встановити справедливі, обґрунтовані тарифи.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top