«Малі олімпійські ігри» відбулись у дитячому садочку “Калинонька”

 «Малі олімпійські ігри» відбулись у дитячому садочку “Калинонька”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                Фізичне виховання – одне з основних завдань дитячого садка. Літній період справедливо розглядається як найбільш важливий для зміцнення здоров’я і фізичного розвитку дітей. В літні дні діти особливо рухливі і життєрадісні. Краса природи, тепло, чисте, свіже повітря, наповнене ароматом рослин, збагачена вітамінами їжа – все це здійснює корисний вплив на дитячий організм.

13 липня в ДНЗ «Калинонька» селища Красне відбулися «Малі олімпійські ігри», в яких взяли участь діти старших груп –  команди «Ромашки» й «Дзвіночки».  Вихованці  не поступались один одному під час естафет «Дійди до орієнтира», «Рятівники», «Не впади у воду».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Учасники вміло виконували завдання на координацію рухів та рівновагу, швидкість стрибків в обручах та перетягуванні канату. Між естафетами проводилися  вікторини на олімпійську тематику, в якій брали участь не тільки учасники змагань, але й присутні на святі діти середньої та молодшої груп. Головне завдання нас дорослих – заохочувати дітей до участі у змаганнях, робити так, щоб заняття спортом були частинкою їхнього життя.

 

Миляновська Г.Ф., вихователь-методист

         

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top