Марафон «Героям України – слава! Благословенна та держава, що має відданих синів!»

Марафон «Героям України – слава! Благословенна та держава, що має відданих синів!»

kizliv-2

У світлий день триєдиного свята, що символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу у Кізлівській ЗОШ І-ІІ ступеня Буського району відбувся марафон «Героям України – слава! Благословенна та держава, що має відданих синів!»,  в рамках якого відбулися Козацькі забави, конкурс патріотичної пісні та посвята в «Козачата».

Особливістю цьогорічних заходів є те, що кізлівські школярі складали присягу бути вірними героїчним традиціям на місці козацької слави у Берестечку.kizliv

 

Побувавши на  хвилюючому патріотичному дійстві, поринувши в атмосферу славного минулого нашої держави, серце дітей переповнилось гордістю, що кізлівському роду, як і козацькому – нема переводу.

Ще одна хвилююча зустріч відбулася із нашим випускником, учасником бойових дій на сході України Анклевичем Андрієм, який став для теперішніх учнів взірцем мужності, самовідданості та відваги.

Цінуючи минуле, дбаючи про сьогодення, виховуючи у дітей любов і повагу до рідного краю –  пріоритетне завдання педагогів нашої школи.

 

Ольга Дяків, вчитель історії Кізлівської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top