Мешканці села Задвір’я блокували міжнародну трасу і зупиняли фури

Мешканці села Задвір’я блокували міжнародну трасу і зупиняли фуриa83ea6b-item-2649928999

Учора, 8 листопада, о 15:00 год. в с. Задвірʼя Буського району пікетувальниками (близько 30 осіб) без порушень громадського порядку заблоковано рух по автодорозі Т1425, яка зʼєднує автодороги Київ-Львів-Чоп та Львів-Тернопіль. Про це  повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

Вимоги що висуваються: аби через село було припинено рух вантажних автомобілів, які перевозять буряк до Радехівського цукрового заводу.

О 16:00 год. було зупинено 8 вантажних авто, у тому числі одна з вантажем буряка. На місці події був присутній Голова Буської РДА Мороз П.С.

Обʼїзд села для вищевказаних авто організовано в двох напрямках. О 16:30 год. дорогу деблоковано, рух транспорту відновлено.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top