Мешканців району закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на воді

Мешканців району та області закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на водіimga6abd92640aaeac9caf895f87063adf6

Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації нагадує громадянам про необхідність дотримання правил безпеки на воді.
За словами в.о. директора департаменту Олександра Харчука, із початком літнього сезону збільшилась кількість випадків загибелі людей під час відпочинку на воді. Зокрема упродовж червня поточного року під час купання на водних об’єктах області загинуло 6 осіб, а з початку року – 24 особи.
Відтак громадян закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на воді. Зокрема перед купанням слід порадитись із лікарем і ретельно дотримуватись його порад; розпочинати купання, коли температура повітря досягає 25°С, а температура води – 17-19°С. Купатися тільки у спеціально відведених та обладнаних місцях; за відсутності пляжу вибирати чистий пологий берег, перевіривши при цьому, чи немає на дні гострого каміння та ям. Не купатися відразу після прийому їжі і у нетверезому стані.
Під час купання радять: входити у воду обережно, не доводити тіло до сильного ознобу; купатися не більше 10-15 хвилин. Не переривати купання частими виходами із води і не стояти мокрими на вітрі. Потрапивши у сильну течію, намагатися пливти до берега. Не плавати далеко від берега та не запливати за попереджувальні знаки. Після купання не варто лежати на сонці, а відпочити у затінку.
Тим, хто катається на човнах, моторних катерах та скутерах, радять: перед тим, як сідати у човен, переконатись у його придатності. Заборонено перевантажувати човен понад встановлену норму, перетинати курси катерів, пересідати на воді з одного човна на інший, розкачувати його. Також заборонено користуватися човном людям в нетверезому стані, а також дітям до 14 років без супроводу дорослих. Особи, які не вміють плавати, повинні сідати у човен, одягнувши при цьому рятувальний жилет.
Якщо стався нещасний випадок на воді – радять телефонувати за номерами: (032) 275-82-13, (0230) 4-11-46, (097) 017-00-20 до Центральної рятувально-водолазної служби Львівської області.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top