Ми з тобою, захиснику!

Ми з тобою, захиснику!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тривають різдвяні свята. У дні, коли й дорослі, і малі чекають на диво, вихованці ДНЗ «Калинонька» вирішили подарувати частинку свого тепла  тим, хто його потребує. Сміливим воїнам-захисникам, учасникам АТО діти подарували святкові листівки, виготовлені власними руками.

Маленькі дошкільнята передали слова подяки захисникам, людям , які ціною свого життя стережуть Україну, її гідність, цілісність. У дитячих малюнках сяє сонце, яке залишається символом надії на мир. До цієї акції долучилися і батьки вихованців.

245 (2)Листівки і продукти харчування передав Благодійному фонду «Народна підтримка воїнів АТО» (м.Львів) голова батьківського комітету Юхима Володимир Васильович.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У відповідь на дитячі листівки воїни АТО передали малечі подарунки: календарики, листівки та український прапор зі своїми побажаннями та автографами. Воїни із всієї України підписами засвідчили, що Україна – рідна і єдина.  Не залишаймось байдужими!

Завідувач ДНЗ

Вікторія Ситник

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top