Миколай Чудотворець відвідав дітлахів нашого району

Миколай Чудотворець відвідав дітлахів нашого району

В неділю до Буської районної асоціації інвалідів завітав Святий Миколай.jb0B8VOKNjw

Розпочалося свято з розповіді про життя та діяльність чудотворця та привітання голови асоціації інвалідів Софії Климус усіх присутніх з Святом. Діти асоціації зустрічали Угодника піснями та віршами, керівники дійства Андрій Коник та Мар’яна Климус. Опісля завітав Святий Миколай , діти радісно вітали Чудотворця, який  кожному особисто вручив солодкий дарунок.  Перед отриманням солодощів діти розказували Миколаєві , якими вчинками вони гордяться зарік, також чи ходять до церкви, слухають маму і обіцяли  бути слухняні наступний рік. Спілкування з Чудотворцем запало вогник радості у  дитячих серцях та дало надію на мир та світле майбутнє.

 

«Святий та добрий Миколаю, ти до всіх діток завітай»IMG_1870

– Запрошували маленькі гуртківці Буського БДЮТ у віршах та піснях, хороводах. Напередодні Свята Миколая у кожній групі проходили святкові Миколаївські дійства. До гуртківців приходили казкові герої, лісові звірята, ангелики, Чортик, Зима, Сніговик.

IMG_1966Солодкі гостинці від Миколая – Чудотворця отримали всі виступаючі.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top