Музею “Олеський замок” виповниться 40 років

Музею “Олеський замок” виповниться 40 роківmaket1_1450187865_613x392.1772046589_3_0

У понеділок, 21 грудня, Музей-заповідник “Олеський замок”, що у Буському районі на Львівщині, відсвяткує свій ювілей. Адже минає вже 40 років з дня, коли один із найдавніших в Україні замків відновили та відкрили як відділ Львівської національної галереї мистецтв. До нового життя в якості музею його повернув Герой України, багатолітній директор галереї мистецтв Борис Возницький.

З цієї нагоди в приміщенні Олеського замку відбудеться урочиста академія та презентація наукового збірника, присвяченого 40-річчю Музею-заповідника. Окрім цього, заплановане відкриття виставки фотографії “Хроніка відродження замку. Фотоматеріали з архіву Бориса Возницького” та виставки “Фарфор і фаянс в інтер’єрі ХVІІІ-поч.ХХ ст. зі збірки Олеського замку”.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top