На автошляху Львів-Київ встановили білборд із фотографією нашого земляка, героя АТО Олександра Мошонкіна

14691308_1221170461288969_8880567722302065529_o

На автошляху Львів-Київ встановили білборд із фотографією нашого земляка, героя АТО Олександра Мошонкіна

Олександр Мошонкін -почесний громадянин Буського району, герой АТО, який 197 днів провів у полоні бойовиків угрупування «ДНР»

Нагадаємо, 21 січня 2014 року Олександр потрапив у полон разом з іншими чотирнадцятьма військовослужбовцями. У нього були поламані ребра, інші бійці теж були у важкому стані. Їх довго возили «Уралом», доставили спершу до командира окремого підрозділу бойовиків «Гіві».

Далі українських військовополонених привезли до лідера угруповання «ДНР» Олександра Захарченка. Туди вже приїхала швидка допомога, щоб забрати важкопоранених.

Потім почалось найжорстокіше, коли українських полонених привезли у підвал приміщення, де розташовувався підрозділ командира бойовиків «Мотороли». З 11 до 20 години військовополонених били і застосовували до них тортури. Після десятигодинних знущань українських «кіборгів» перевезли у підвали приміщення колишнього СБУ у Донецьку. Там надали медичну допомогу в санітарній частині, бо у всіх були переломи. Хлопців поселили у камери, в яких колись зберігався архів, замість ліжок були металеві полиці у 6 ярусів.

Позаду в Олександра Машонкіна бої на Донбасі, контузії, 197 днів полону, побиття, катування, важка праця, приниження, страшні переживання, коли бойовики його та інших полонених вивозили на місце Донецького аеропорту, де з-під завалів «кіборг» витягав останки своїх побратимів, але він все одно не зламався!

Зазначимо, що 5 липня 2016 року на черговому засіданні сесії Буської районної ради було прийнято рішення присвоїти Олександру Мошонкіну звання «Почесний громадянин Буського району».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top