На Батьківщині Євгена Коновальця

На Батьківщині Євгена Коновальця

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Чудову, незабутню  подорож здійснили учні та педагоги НВК «Боложинівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Буського району . Днями вони  побували в Крехівському монастирі, напилися цілющої води із Святого джерела, помолилися в печерному монастирі на скалі «Тимоша».

 

З Крехова  дорога пролягла в с. Зашків  до родинного гнізда Євгена Коновальця, із захопленням послухали цікаву  розповідь екскурсовода музею про життя та боротьбу легендарного героя.

Також побували і біля Козацької чайки «Отаман» та в криївці воїнів УПА. Дуже повчальну розповідь про боротьбу воїнів УПА почули учні від справжнього патріота, завідувача криївкою пана Володимира.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top