На Львівщині взялись за “оптимізацію” установ ветеринарної медицини. Відповідь ветеринарних лікарів Надбужжя

На Львівщині обласні чиновники хочуть “оптимізувати” установи ветеринарної медицини. Звернення ветеринарних лікарів НадбужжяDSCN7095

В процесі реорганізації передбачається скорочення чисельності працівників лабораторій з 323 до 159, лікарень – з 1020 до 780 осіб.

18 лютого під час першого пленарного засідання третьої сесії Буської районної ради VІІ-го скликання, державні ветеринарні лікарі Буського району у своєму зверненні висловили стурбованість стосовно ситуації, що склалася із недостатнім фінансуванням районної ветеринарної служби. Депутати висловили свою підтримку і одностайно проголосували за таке звернення.

Подаємо оригінал звернення від державних ветеринарних лікарів Буського району.

ВЕТ СЛУЖБА_1

ВЕТ СЛУЖБА_2

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top