Набули чинності нові штрафи за водіння у нетверезому стані

Набули чинності нові штрафи за водіння у нетверезому стані6055_w_647

В Україні набув чинності закон про підвищення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння. Закон опублікували у вівторок, 26 липня, в офіційній газеті Верховної Ради «Голос України».

Відтепер нетверезих водіїв каратимуть штрафом 10 200 грн і позбавленням водійських прав на рік. Під дію закону потрапляють особи, які керують транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

За повторні порушення передбачені покарання: 20 400 грн і 40 800 грн за другу й третю спробу сісти п’яним за кермо. При цьому права відбиратимуть на 3 роки і на 10 років відповідно.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила цей законопроект 7 липня. 25 липня президент Петро Порошенко схвалив його.

Інформаційні матеріали ZAXID.NET

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top