Наш Антон Дацко став Паралімпійським чемпіоном

14291762_1658614977787670_1424097144064473545_nНаш Антон Дацко став Паралімпійським чемпіоном

Двоє львів’ян стали чемпіонами Паралімпіади з фехтування на візках.

Українські фехтувальники Антон Дацко та Андрій Демчук виграли золоті медалі з фехтування на візках під час Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Антон Дацко виборов ювілейну двадцяту золоту медаль збірної України на Паралімпіаді-2016. У фіналі спортсмен з Буська здолав представника Греції Панайотіса Тріантафіллу з рахунком 15:7.

Ще один львів’янин Андрій Демчук у фінальному поєдинку переміг угорця Річарда Освача з результатом 15:8.

Нагадаємо, цього ж дня, 12 вересня, бронзову нагороду у стрибках в довжину на Паралімпіаді завоював представник Львова Роман Павлик.

Збірна України має у своєму активі 54 нагороди, серед яких 21 золото, і займає третє місце у медальному заліку Паралімпіади-2016.