Найближчими днями на українських дорогах можуть знову з’явитись радари

Патрульна поліція буде контролювати швидкість руху автомобілів за допомогою радарів

Від п’ятниці, 27 липня, для контролю швидкості на дорогах патрульні знову почали використовувати радари. Поки що дотримання швидкісного режиму буде перевірятися вручну, а від понеділка тестери встановили на поліцейських авто.

 

“Перший крок, який ми робимо, від п’ятниці, 27 липня, ми повертаємо швидкісний контроль на наших дорогах. Він поки буде здійснюватися у ручному режимі, як це було колись, звичайні радари. Але вони вже з понеділка будуть встановлені на автомобілях Нацполіції, а від п’ятниці, після розгляду у четвер відповідної постанови Кабінету міністрів, вони будуть задіяні у повній правовій площині”, – сказав він. За словами міністра, після цього Верховна Рада повинна проголосувати за закон про автоматичну фіксацію порушень ПДР. Омелян зазначив, що у Міністерстві вже передбачені кошти на закупівлю необхідних пристроїв.

Крім того, міністр повідомив, що від ранку 21 липня почались ретельні перевірки автоперевізників на предмет наявності ліцензії на перевезення.

Крім того, від 23 липня на трасах України з’явилися додаткові патрульні пости. Контролювати дотримання ПДР на доргах патрульній поліції будуть допомагати нацгвардійці.

tsn.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top