Найефективніший засіб профілактики грипу – вакцинація

      Найефективніший засіб профілактики  грипу – вакцинаціяimages-5-599x400

На даний час захворюваність грипом та ГРВІ в Буському районі не перевищує епідемічного порогу, проте  рівень захворюваності з наближенням холодів  як правило буде зростати.

Щорічна вакцинація визнається одним з найбільш ефективних способів профілактики і специфічного захисту організму від грипу. Вона передбачає застосування лікарських засобів групи біологічних препаратів, які забезпечують формування імунітету до вірусу, хоча і на нетривалий термін. Застосування вакцини проти грипу може  здійснюватись протягом усього епідемічного сезону.

Вакцинація рекомендується з метою індивідуального захисту будь-якій особі, починаючи з 6-ти місячного віку.   Сформувати напружений імунітет при вакцинації вдається протягом 2-3 тижнів. Тривалість  імунітету при цьому  залежить від вакцинного штаму і, як правило, триває від 6 до 12 місяців.

Реалізація вакцини проти грипу в аптечній мережі району не проводиться.

           За інформацією ДУ “ЛОЛЦ МОЗ України” в аптечну мережу м.Львова надійшла  вакцина проти грипу “Джісі Флю”, виробник Грін Крос Корпорейшин, Корея, яку  можна придбати :

–  ТзОВ „Гіруда” м. Львів вул. Героїв УПА,57 тел:237-19-93

–  І комунальна аптека м.Львів, вул..Фреда,2

–  Аптека № 44 м.Львів, вул..Симоненка,4

– Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (колишня Чорнобильська лікарня) вул.Дністровська,27 телефон 270-21-83

Будьте здорові !

Буське РЛВ Бродівського МРВ ДУ “ЛОЛЦ МОЗ України”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top