Небезпечна знахідка на пасовищі у Полтві

  У селі Полтва на пасовищі знайшли авіабомбу часів  II Світової війни

18 липня о 10:53 год. у селі Полтва  під час випасання худоби на пасовищі (1000 м від житлових будинків) виявлено авіаційну бомбу часів II Світової війни.bomba

Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Це вже третя небезпечна знахідка у Полтві, яку виявили протягом липня. 9 липня рятувальники отримали повідомлення від голови сільської ради про невідомий вибухонебезпечний предмет на пасовищі. При обстеженні виявили, що це авіабомба часів  II світової війни. Натрапили на неї , мабуть, шукачі металу, бо місце було розкопане. Проте, про  знахідку  нікого не повідомили, чим наразили на небезпеку інших людей . При вилученні боєприпасу вибухотехніки провели ще додаткове обстеження прилеглої території і знайшли ще одну 50-ти кілограмову авіабомбу. Боєприпаси вилучили і знешкодили.

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. Тому, в таких випадках необхідно бути вкрай обережними, в жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче, не намагатися його вилучити та перенести. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top