Незабаром у Надбужжі за лісом пильнуватимуть онлайн

Незабаром у Надбужжі за лісом пильнуватимуть онлайнlesa_pozhar_bezopasnost_videonablyudenie_vrn-today

Таку інформацію повідомив керівник ДП “Буський лісгосп” Роман Дудич під час чергового засідання сесії Буської райради. Керівник держпідприємства звітував перед депутатами про роботу Буського лісгоспу та боротьбу з незаконними вирубками деревини у районі. Роман Дудич зазначив, що на сьогодні, від незаконної вирубки лісу у Надбужжі державі завдано збитків на суму більше мільйона гривень! В Україні вирішили застосувати новий сучасний метод боротьби із незаконними вирубками. Державні лісгоспи обладнають камерами спостереження, аби боротися із незаконною вирубкою деревини та вчасно реагувати на загоряння. Також збільшено кількість рейдів у лісах з одночасним посиленням лісової охорони працівниками поліції.

У ДП “Буський лісгосп” вже розпочали роботи з монтування однієї наглядової вежі, де згодом встановлять камеру відеоспостереження. Висотну конструкцію (49 метрів) встановлять на території Грабівського лісництва .

kontora_buskІніціатива цікава та,мабуть,  потрібна, але чи такі новації забезпечать позитивний результат?

Журналісти Буського Радіо поцікавилися, чи десь в Україні вже встановлено системи відеоспостереження за лісом.

Як виявилося, такі системи нагляду розпочали впроваджувати ще з 2011 року. Для прикладу, на Радехівщині відеокамеру встановили ще у 2013 році, до справи підійшли по-господарськи – встановили на готовій вежі телестудії «Радехів» висотою 87 метрів. Справді, таке обладнання дороговартісне, однак повністю себе виправдовує, адже дозволяє виявляти найменші загорання на ранніх стадіях, з високою точністю визначити координати лісової пожежі. А це, в свою чергу, дає змогу вчасно локалізувати пожежу, аби вона не поширилась на значні площі.
Зазвичай відеокамери розташовують на вишці висотою від 50 до 100 метрів і вони обертаються на 360 градусів навколо своєї осі. Радіус огляду пристрою становить 40-60 км. Пункт спостереження облаштовують в лісництві, де черговий щодня під час пожежонебезпечного сезону наглядає за прилеглими масивами за допомогою спеціального монітору.28af1d93a8ab1bf4fc722e20ed3d0a4a

Спец.монітор та додаткове обладнання у ДП “Буський лісгосп” вже придбали, на сьогодні проводять встановлення та налагодження електронної техніки.

 

 

 

Директор ДП “Буський лісгосп” Роман Дудич про протипожежні заходи та відеоспостереження

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top