Очільник Львівщини Олег Синютка, керівники правоохоронних структур області зустрілися з громадськістю та активом Буського району

Очільник Львівщини Олег Синютка, керівники правоохоронних структур області зустрілися з громадськістю та активом Буського районуdscn9811-1

У вівторок, 13 вересня, у залі засідань відбулася зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з громадськістю та активом Буського району. Разом з очільником Львівщини участь у зустрічі взяли керівники правоохоронних структур області (в.о. начальника Головного управління Національної поліції України у Львівській області Дмитро Загарія, в.о. начальника Управління СБУ у Львівській області Костянтин Мацера, прокурор Львівської області Юрій Квятківський), керівництво Буської РДА на чолі з головою Петром Морозом, голова райради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець.
Розпочинаючи спілкування з громадою, голова Львівської ОДА Олег Синютка ознайомив присутніх з питаннями, які запланували розглянути і обговорити під час зустрічі, зокрема щодо стану злочинності, розкриття злочинів та профілактики правопорушень, стану антитерористичної та протидиверсійної захищеності району.
Як зазначив очільник області, спілкування з людьми у такому форматі дає можливість визначити основні проблеми на місцях, спільно знайти шляхи їх позитивного вирішення для людей.

dscn9807-1
Надалі Олег Синютка виконав приємну місію – вручив ювілейну медаль «25 років незалежності України» медичній сестрі Надіїї Матвіїв ( мати героїні Майдану Ольги Бурої) та перейшов до розгляду питань порядку денного, запросивши до слова: Мар’яна Діжака – заступника начальника відділу–начальника СВ Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, Любомира Головка – першого заступника керівника Радехівської місцевої прокуратури, Костянтина Мацеру – в.о. начальника Управління СБУ у Львівській області.
Серед питань, які були адресовані посадовцям, переважна більшість торкнулася роботи Національної поліції. Виступаючі громадяни акцентували увагу на недостатній роботі поліцейських по забезпеченню громадського порядку, слабкому контролі за продажем спиртних напоїв в нічний час, в тому числі неповнолітнім у магазинах центральної частини Буська, порушень у розслідуванні та неправомірному закритті, на думку громадян, кримінальних справ. Цікавилися громадяни й станом проведення атестації працівників поліції у районі, дій поліції у дотриманні правил пересування важковагового транспорту дорогами області під час високих температур повітря, завершення процедури офіційної передачі з балансу МВС громаді міста палацу графа Бадені та необхідності упорядкування території військового містечка №11, де раніше розташовувалися армійські медичні склади і яке знаходиться на балансі МВС.

dscn9824-1  Виступ Мар’яна Діжака – заступника начальника відділу–начальника СВ Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області

 

 

 

 

dscn9812-1dscn9809-1

 

 

 

 

 

 

Також звучали запитання до керівників прокуратури та служби безпеки щодо реагування служб на шахрайські та корупційні дії, від яких постраждали жителі Бущини, здійснення заходів по припиненню діяльності на території району незареєстрованих в Україні релігійних організацій.
Надалі перед громадою району виступили очільники обласних правоохоронних структур, розповіли про роботу, яка проводиться відомствами та їх працівниками на території району, відповіли на запитання представників громадськості.
Підводячи підсумки зустрічі, очільник області Олег Синютка закликав громаду та владу, правоохоронні органи до тісної співпраці. «Довіру людей важко заслужити, проте легко втратити», – зазначив Олег Синютка, звертаючись до правоохоронців. «Тільки довіра людей, повага та їх розуміння дадуть можливість належно працювати і розкривати злочини», – резюмував він.

Інформаційні матеріали Буська РДА/світлини та аудіозаписи Буського Радіо

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top