Одразу двоє наших земляків: Антон Дацко та Віктор Дідух – найкращі спортсмени Львівщини за підсумками вересня

Одразу двоє наших земляків: Антон Дацко та Віктор Дідух – найкращі спортсмени Львівщини за підсумками вересняfotorcreated_1475584882_613x449-2213740458_3_0

Найкращими спортсменами Львівщини за підсумками спортивного вересня стали відразу троє переможців XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро – представники фехтування на візках Антон Дацко та Андрій Демчук і представник настільного тенісу Віктор Дідух. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації

Так, традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області за найкращого спортсмена місяця виявилося винятковим, оскільки вперше у такому форматі розглянули й кандидатур представників інвалідного спорту Львівщини.

Нагадуємо, наш надбужанець 33-річний Антон Дацко та 29-річний львів’янин Андрій Демчук в особистому заліку вибороли золоті медалі Паралімпійських Ігор у фехтуванні на візках на шаблі серед спортсменів з порушення опорно-рухового апарату. А 29-річний надбужанин Віктор Дідух із Андріївки (Мармузович) здобув перемогу у командних змаганнях серед тенісистів з порушеннями опорно-рухового апарату.

Незабаром відбудеться урочисте відзначення найкращих спортсменів Львівщини за підсумками спортивного вересня та їхніх тренерів.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top