Одразу двоє наших земляків: Антон Дацко та Віктор Дідух – найкращі спортсмени Львівщини за підсумками вересня

Одразу двоє наших земляків: Антон Дацко та Віктор Дідух – найкращі спортсмени Львівщини за підсумками вересняfotorcreated_1475584882_613x449-2213740458_3_0

Найкращими спортсменами Львівщини за підсумками спортивного вересня стали відразу троє переможців XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро – представники фехтування на візках Антон Дацко та Андрій Демчук і представник настільного тенісу Віктор Дідух. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації

Так, традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області за найкращого спортсмена місяця виявилося винятковим, оскільки вперше у такому форматі розглянули й кандидатур представників інвалідного спорту Львівщини.

Нагадуємо, наш надбужанець 33-річний Антон Дацко та 29-річний львів’янин Андрій Демчук в особистому заліку вибороли золоті медалі Паралімпійських Ігор у фехтуванні на візках на шаблі серед спортсменів з порушення опорно-рухового апарату. А 29-річний надбужанин Віктор Дідух із Андріївки (Мармузович) здобув перемогу у командних змаганнях серед тенісистів з порушеннями опорно-рухового апарату.

Незабаром відбудеться урочисте відзначення найкращих спортсменів Львівщини за підсумками спортивного вересня та їхніх тренерів.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top