Олег Синютка нагородив заслуженого журналіста України Петра Цеголка

Олег Синютка нагородив заслуженого журналіста України Петра Цеголкаdsc_6739_1478528155_1478529019_613x449-10763888889_3_0

 7 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка взяв участь в урочистому засіданні Львівської обласної організація Національної спілки журналістів України. Зокрема, він нагородив Почесною грамотою облдержадміністрації заслуженого журналіста України, члена Секретаріату ЛОО Національної спілки журналістів України Петра Цеголка.

Такої відзнаки Петро Павлович Цеголко був удостоєний за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розбудову телерадіоінформаційного простору Львівщини. Нагорода також була приурочена 60-річчю від його дня народження.

dsc_6729_1478528159Керманич Львівщини також подякував ювіляру за якісну та багаторічну працю на журналістській ниві та побажав довгих років життя та міцного здоров’я.

Петра Цеголка також привітали заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк та голова Львівської ОО НСЖУ Ярослав Климович.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top