Олег Синютка відвідав Буський район: ознайомився із роботою фермерського господарства “Ґрін Ґарден” у Новосілках

Олег Синютка відвідав Буський район: ознайомився із роботою фермерського господарства “Ґрін Ґарден” у Новосілкахdscn0009-1

У вівторок, 18 жовтня, у с. Новосілки Буського району на підприємстві “Грін Гарден”, що спеціалізується на садівництві, побувала делегація посадовців на чолі з головою ОДА Олегом Синюткою та головю Буської РДА Петром Морозом. Високопосадовці оглянули також новозбудоване фуктосховище, яке складається із 12 холодильних камер загальною ємністю 2000 тонн. На території фруктосховища також змонтовано сучасну сортувальну лінію.

“На прикладах таких підприємств ми сьогодні спостерігаємо розвиток усієї сількогосподарської галузі області, – наголосив голова Львівської обласної державної dscn0025-1адміністрації Олег Синютка. – Для нас важливою є насамперед підтримка невеликих господарств на противагу агропромисловим комплексам. У цьому плані саме наша область найбільше в Україні залучила кредитних коштів, які надавали у Міністерстві аграрної політики на підтримку сільського господарства”.

За словами голови ОДА, такі господарства, які на сьогодні досить часто відкривають на Львівщині, дають змогу ще й працевлаштовуватись місцевим мешканцям та поповнюють податками місцевий бюджет.

Зазначимо, фермерське господарство “Грін Гарден” почали закладати у 2012 році. Площа його плодових насаджень становить 38,1 га. Основною культурою, яку тут вирощують, є яблуня. Також посадили груші, сливи, dscn0029-1вишні, персик.

bezyimyannyiy3

 

 

 

 

 

 

 

dscn0065-1

dscn0046-1

dscn0040-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn0043-1

bezyimyannyiy2323

bezyimyannyiy

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top