Оптимізувати не можна залишити, або де поставити кому у справі скорочення медгалузі Буського району

Оптимізувати не можна залишити, або де поставити кому у справі скорочення медгалузі Буського району

У Буському районі неможливо достатньо профінансувати наявну медичну мережу7bd441c6d098

За розрахунками районного фінансового управління галузь медицини району перебуває у критичному стані

15 серпня, під час наради керівництва Буського району з керівниками медичних закладів обговорювалося питання оптимізації медичної галузі району. Участь у такому важливому обговоренні взяли: голова РДА Петро Мороз, керівник фінансового управління Буської РДА Михайло Постолюк, головний лікар Буської центральної районної лікарні Євген Романюк; головний лікар Красненської міської лікарні Володимира Саламаха; головний лікар Олеської районної лікарні Анатолій Ткаченко.

Голова Буської РДА у своєму вступному слові зазначив, що медична галузь і витрати на її фінансування не оптимізовувались роками. Опираючись на фінансове обгрунтування, керівник районного фінуправління Михайло Постолюк розповів, що на сьогодні галузь медицини Буського району перебуває у критичному фінансовому стані. При наявній штатній чисельності (737 чоловік)  у бюджеті району недостатньо коштів для її утримання. Окрім видатків на заробітну плату необхідно виділяти кошти на медикаменти, модернізацію та спецобладнання, тому необхідно виконати заплановані заходи по скороченню працівників та ліжко-місць згідно закону та певних вимог.
Головний лікар Буської ЦРЛ Євген Романюк  зазначив, що оптимізація потрібна, першочергово він очікує розуміння та рішучих кроків від головного лікаря Красненської міської лікарні, де працює 119 осіб. “А щодо скорочення інфекційного відділення у Ріпнові, то такі заходи проводити нерентабельно” -, зазначає головний медик району.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top