Освітяни Бущини взяли участь в обговоренні реформи освітньої галузі регіону

24 жовтня голова ЛОДА Олег Синютка, голова ЛОР Олександр Ганущин та заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей зустрілися з представниками освітньої галузі Львівщини14853157_327132797657357_6991099120383527860_o

На нараду, щоб обговорити перспективи розвитку освітньої галузі регіону, процес оптимізації наявної мережі ЗНЗ та формування опорних шкіл, з усіх куточків області прибуло понад 1 400 освітян, серед яких – керівники органів управління галуззю, директори ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів.

Учасниками наради були і директори шкіл Буського району разом із керівником районного відділу освіти Богданом Глуховецьким.

osvita

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей висловив переконання, що для успішної реалізації реформи необхідно створити систему ефективної взаємодії між місцевою владою, громадами і міністерством, яка ґрунтуватиметься, в першу чергу, на довірі.

“Органи місцевого самоврядування вирішуватимуть, де створювати опорні школи, здійснюватимуть розподіл коштів освітньої субвенції та власних доходів між школами, призначатимуть директорів шкіл, вирішуватимуть питання матеріально-технічного оснащення”, – сказав він.

“Освіта є одним із вагомих чинників, який визначає майбутнє нації. Сьогодні серед актуальних завдань цієї галузі є забезпечення високої якості освіти та рівного доступу до неї. На досягнення цієї стратегічної мети започатковано програму реформування освіти, одним із напрямків якої став процес оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів”, – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синютка.

Також очільник області закликав освітян долучитися до процесу децентралізації та брати активну участь у формуванні об’єднаних територіальних громад та освітніх округів.

Нагадаємо, станом на 1 вересня 2016 року в області функціонує 1 316 денних загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності, що на 20 закладів менше, ніж у минулому навчальному році.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top