Палац графа Бадені офіційно передали у власність громади

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано Розпорядження про передачу у власність територіальної громади палацовий комплекс графа Бадені13307458_1052430198180419_3099456327609521079_n

Ми неодноразово писали про намагання отримати  палацовий комплекс у власність міської громади.

Палац збудували у 1810 році, до 1876 він служив резиденцією вельмож. У 1876 маєток перейшов у власність графа Бадені.

Радянську владу палац Бадені побачив лише після закінчення Другої Світової. Саме тоді він перейшов у власність держави – міністерство оборони СРСР розмістило там казарми.

Військова частина була розформована у 2004 році, та маєток простояв порожнім ще 5 років, після чого його передали на баланс МВС. У 2009 році МВС планувало зробити в ньому пункт для нелегальних мігрантів, але через спротив з боку громадськості проект так і не відбувся. До 2009 року органи внутрішніх справ охороняли територію та утримували її в належному стані. Та сьогодні палац  у занедбаному стані: все цінне розікрали, територія заросла бур’яном.

Після того, як військові залишили палац, тут неодноразово виникали пожежі, а мисливці на металобрухт активно сприяли  руйнуванню історичної споруди.

Цього року трапилось диво – багатостраждальний палац графа Бадені все таки передали у власність територіальної громади міста Буська.

Які плани на палацовий комплекс графа Бадені в Буської міської влади, ми запитали міського голову Ростислава Сліпця.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top