Паралімпіада в Ріо. Одного преможця Антона Дацка уже маємо, вболіваємо ще й за нашого Віктора Дідуха!

Паралімпіада в Ріо. Одного преможця Антона Дацка уже маємо, вболіваємо ще й за нашого Віктора Дідуха!14289853_10210064062055422_5423505876321431827_o

Українці здобули вже 81 медаль на Паралімпіаді в Ріо. Україна залишається на третій позиції в загальному медальному заліку

Буське радіо вже писало про перемогу нашого славного земляка Антона Дацка на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро, на сьогодні нам стало відомо, що ще один не менш іменитий надбужанин Віктор Дідух пройшов до фіналу Паралімпіади. У фіналі наш Віктор боротиметься з представником Швеції!

Про це Віктор пише на своїй сторінці у Facebook “”Tomorrow is the great final! UKRAINE VS SWEDEN. Let’s go Ukraine! bez-imeni Завтра великий фінал! Україна проти Швеції! Вперед Україно!”

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top