Паралімпійці зі Львівщини можуть отримати премії від Львівської обласної ради

Паралімпійці зі Львівщини можуть отримати премії від Львівської обласної ради

Депутати Львівської обласної ради хочуть виплатити грошову нагороду спортсменам Львівщини, що lorотримали медалі на Паралімпійських іграх у Ріо. Відповідне звернення виголосив під час пленарного засідання сесії облради депутат Степан Рак.

За його словами, паралімпійські чемпіони отримують значно меншу нагороду від держави, ніж олімпійці.

«Прошу розглянути пропозицію щодо виділення коштів редставникам Львівщини, які у складі Паралімпійської команди захищали честь нашої держави. Я би просив, щоб весь депутатський корпус підтримав. Ми їх гарно зустрічаємо, шануємо, але сьогодні грошова підтримка їм надзвичайно важлива. На державному рівні вони отримують допомогу, але значно менше, ніж олімпійські переможці. А ми мусимо пам’ятати, що вони принесли нам 3-тє місце у світовому рейтингу»,- заявив він.

Водночас голова облради Олександр Ганщин зазначив: «Ми домовилися, що повернемося до цього питання наприкінці жовтня цього року».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top