Перша леді держави Марина Порошенко побувала в музеї-заповіднику «Олеський замок»

Перша леді держави Марина Порошенко побувала в музеї-заповіднику «Олеський замок», ознайомилася з творчими доробками гуртівців Буського та Олеського будинків дитячої та юнацької творчості

26 червня, в Буському районі побувала дружина Президента України Марина Порошенко. Разом з сином Михайлом перша леді держави у супроводі керівника Львівської галереї мистецтв, доньки Героя України Бориса Возницького Лариси Возницької-Разінкової та завідувача музею-заповідника «Олеський замок» Романа Соломки оглянула експозиції старовинного замку.
Далі на запрошення голови Буської РДА Петра Мороза та голови районної ради Богдана Глови пані Марина ознайомилася з творчими досягненнями гуртківців Олеського та Буського будинків дитячої та юнацької творчості, які продемонстрували високій гості свої вміння у виготовленні різноманітних плетених виробів, виробів з бісеру та паперу.

В пам’ять про відвідини Буського району та його перлини – Олеського замку діти Буського ДБЮТ подарували дружині Президента оригінальну картину «Чумацький шлях», виготовлену технікою крапкового розпису, а їх друзі з Олеського ДБЮТ – букет квітів з бісеру.
13438847_1011925188885165_6056674861028595375_n

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top