Під Донецьком загинув оперний співак зі світовим ім’ям

На Донбасі загинув оперний співак-доброволець Василь Сліпак. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebookopera

«Василь Сліпак – оперний співак зі світовим ім’ям, який 19 років жив та працював у Франції, у Паризьській опері, але з початком російської агресії кинув європейську кар’єру та повернувся захищати Батьківщину, загинув на фронті під Донецьком у лавах «Правого сектору», – написав Бутусов.

«Воїн-доброволець Василь Сліпак став зразком громадянина та патріота. Він обрав собі псевдо “Міф” – це скорочено від Мефістофель, це його з опери “Фауст”. Василь Сліпак загинув як солдат.

Про нього будуть писати книги, називати вулиці, проводити концерти та розповідати у школах та консерваторіях…», – зазначив Бутусов.

opera-2

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top