Пластуни день Листопадового зриву відзначили дводенною акцією у с.Полтва

8a34c53027f4

Пластуни день Листопадового зриву відзначили дводенною акцією у с.Полтва

Щорічно, 1 листопада, відзначаємо день проголошення у Львові утворення ЗУНР. Пластуни Станиці Красне відзначають День Листопадового Зриву традиційно дводенною акцією. Цими вихідними, 5-6 листопада, їх гостинно запросили в невелике село Полтву. Привітати усіх учасників дійства прибули шановані гості: керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький, голова районної ради Богдан Глова, сільський голова Полтви Ростислав Вірста, парох місцевого храму отець Михайло Льода.
Місцеве юнацтво під керівництвом виховника, старшопластуна Василя, організувало теренову гру, для виконання якої було потрібно не лише знати історію, але й проявити різні вмілості. Поряд з юними пластунами виховники теж випробували свої сили. І таки вистояли! Приємною несподіванкою було те, що пластуни могли не лише переночувати у приміщенні теплої школи, а й повчитись цікавих майстерок у місцевих вчителів, які з радістю поділилися своїми знаннями та вміннями. Смачний куліш був невід’ємним атрибутом дійства, адже готували його спільними зусиллями пластуни, вчителі та місцеві мешканці. Та й смакував він надзвичайно після насиченого подіями дня.

Варто зазначити, що протягом усієї акції жоден із учасників не був без діла. Інтелектуальний змаг, пісні та розваги при ватрі, нічний алярм з іменуванням пластунів-прихильників, недільне відвідання Богослужіння у місцевому храмі Покрови Пресвятої Богородиці – усе це гармонійно доповнювало дійство під назвою «Листопадовий Зрив». Пластуни вдячні усім небайдужим, які долучились до організації та проведення цієї акції.

/інф.Наталії Сапріянчук, старшопластунки,

референта УСП та УПС Станиці Красне Пласту НСОУ/.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top