Пластуни люблять природу і дбають про неї

sam_5526

«Пластун  любить природу та дбає про неї»

Саме під таким гаслом пройшла чергова зустріч з юнацтвом у селі Хватів. Ми вивчали назви лікарських рослин, намагались знаходити натуральні засоби лікування недуг, а також заготовлювали їх на зиму. Людмила Гураш розповідала про користь природнього лікування.  Збір різнотрав’я ми проводили, як на терені місцевого храму, так і не далеко від населеного пункту, на пагорбі. До речі, звідти відкривається чудовий пейзаж місцевості.

В рамках проекту «Будьмо вірні Богові та Україні» пластуни Станиці Красне разом з юнацтвом села Хватів та пані Мирославою, місцевою мешканкою впорядкували подвір’я храму. Ми прибрали листя, почистили доріжку та отримали масу позитивних емоцій під час зустрічі з дітьми.sam_5436sam_5445

sam_5424

Наталія Сапріянчук, референт УСП та УПС Станиці Красне Пласту НСОУ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top