Пластуни Станиці Красне долучилися до районної акції «Підтримаємо українську армію»

Пластуни Станиці Красне долучилися до акції «Підтримаємо українську армію»ihh-ju5FJeo

Пластуни Станиці Красне разом з виховниками: Людмилою Гураш, Василем Джасом, Тетяною Дзядух, Надією Кішай, Оксаною Дзюбою, Іриною Палкою, приєдналися до акції «Підтримаємо українську армію». Акцію проводили у зв’язку з поїздкою делегації Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» в зону АТО (м. Артемівськ, район Бахмутської траси, м. Новокраматорськ, смт. Станиця Луганська, ТЕЦ Луганська, м. Новий Айдар). Діти привезли молоду картопю, моркву, огірки, цибулю, часник, консервації, крупи та мед. За зібрані кошти пластуни закупили необхідні засоби гігієни (туалетний папір, вологі серветки, крем до бриття, мило, шампунь, одноразові станки для гоління) для бійців АТО.

Пластуни побажали нашим воїнам здоров’я, миру і спокою, щасливого повернення додому, закінчення війни і перемоги. В акції взяли участь новацтво і юнацтво з Красного, Полтви, Полонич, Петричів, Олеська та Переволочної.

Ірина Палка

Старшопластунка Станиці Красне

Пласту НСОУ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top