Платниками Буського району сплачено понад 64 мільйони гривень податкових платежів

Платниками Буського району сплачено понад 64 мільйони гривень податкових платежів8bd888c3c5af

Про наповнення бюджетів усіх рівнів за січень – липень поточного року, повідомив журналістам Буського радіо начальник Буської ОДПІ Анатолій Сисюк. Зокрема, було зазначено, що до Зведеного бюджету України від платників Буського району надійшло більше 64006,6 тис.грн. податків, зборів (обов’язкових платежів). У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 64,9 %, або на 25180,0 тис.гривень.
140924084443_hryvnia_624x351_unianПри цьому Державний бюджет отримав 25967,5 тис.грн., що на 2600,1 тис.грн. більше від планових призначень. До місцевих скарбниць мобілізовано 38039,1тис.грн., розрахункові показники перевиконано на 6916,3 тис. гривень.
Посадовець також висловив подяку всім платникам, хто сумлінно виконує свій конституційний обов’язок, своєчасно направляючи кошти до бюджету, та зазначив, що фіскальною службою постійно проводиться цілеспрямована робота із вжиттям повного комплексу заходів, направлених на відпрацювання усіх наявних резервів, з метою зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top