Почесні нагороди для наших героїв

Першим 20 воїнам Бущини, які брали безпосередню участь у бойових зіткненнях в зоні проведення АТО, вручили нагрудні відзнаки

Буський район пишається своїми героями, які поряд з іншими нашими громадянами стали на захист територіальної цілісності України, продемонстрували вірність українському народові, військовій присязі.
25 вересня двадцять перших воїнів, які брали безпосередню участь у бойових зіткненнях в зоні проведення антитерористичної операції на сході держави, боронили українську землю від російсько-терористичних військ отримали Нагрудний знак «Учасник АТО» .
12029629_900046366697365_990023486693326736_oЗі словами подяки до воїнів, їх родин звернулися цього дня: голова райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Володимир Замроз, військовий комісар Бродівського об’єднаного військового комісаріату Ярослав Анклевич та вручили почесні відзнаки.

Відзнаки отримали: Михайло Вороновський, Петро Гнида, Микола Гнидин, Володимир Дібровський, Андрій Ільків, Ігор Качмар, Тарас Коченаш, Назар Кусий, Михайло Ліниця, Михайло Масло, Андрій Музика, Повло Новик, Ігор Сай, Ярослав Слівінський, Роман Сокульський, Михайло Столярчук, Ігор Тимракевич, Петро Хорош, Богдан Циган, Степан Чапля.
Надалі для воїнів та всіх присутніх у залі звучали пісні у виконанні кращих вокальних виконавців Бущини.
Після спільного фото на згадку, наші герої залишили свої побажання та автографи на синьо-жовтому полотнищі, яке поповнить експозицію Буського краєзнавчого музею, присвячену героїчній боротьбі українців з окупантами на сході нашої країни.
Довідково. Нагрудний знак має форму кола, на аверсі якого зображено сокола, який тримає в кігтях дві змії, а на реверсі напис —«Учасник АТО». Сокіл, зображений на аверсі нагороди, уособлює мужність і готовність до бою. Змії в лапах птаха — це два терористичні угруповання на сході, з якими бореться Україна. Знак, закріплений на синьо-жовтій стрічці, символізує прапор України. Червоно-чорна облямівка символізує любов і печаль — давні символи українського народу, що йдуть поруч в боротьбі за щасливе і мирне життя.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top