Посвята у козачата у Буській школі №2

Посвята у козачата у Буській школі №2

sam_2652

« Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця. Буська школа №2-надійний оплот козацького духу.

До посвяти в козачата юні п’ятикласники готувалися ще з вересня місяця і чекали цього дня з великим нетерпінням.

Знайомилися з структурою організації, її планами, вивчали правила козачат. А головне- познайомилися з цікавими сторінками історії козацького війська, з видатними гетьманами України. П’ятикласники тепер твердо знають, що козаки-це вільні, безстрашні люди, борці за волю українського народу. Саме дійство пройшло у дусі козацьких забав. Діти співали, малювали, заплітали на швидкість косу, брали участь в спортивних змаганнях. А також змагалися у історичному конкурсі. На завершення свята дали клятву дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі і стати справжніми патріотами своєї держави.

sam_2656sam_2654

Перші місця здобули курені 5-А («Запорожці») та 5-Б ( «Козацька шабля»), а друге-5-В клас («Козацька слава»).

Отаман Козацької республіки вручив Козацькі грамоти юним козачатам. А журі нагородило юних козаків і козачок солодкими призами.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top