Працівник Красненського комунгоспу привласнював кошти за вивіз сміття

Працівник Красненського комунгоспу привласнював кошти за вивіз сміття10-Hryvnia-2011-back

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook очільник громади Красного Микола Чучман.

Сьогодні стався «прикрий» випадок у Красненському комунгоспі: було впіймано водія, що вивозить сміття, на тому, що збирав по 10 гривень за вивіз сміття з подвір’я і, звичайно ж, зібрані на деяких вулицях кошти клав собі у кишеню (ділився також із помічником).
На початку свого головування я чітко пояснив всім працівникам, що «лівак» толерувати не буду. Двоє працівників цього не зрозуміли та були звільнені один взимку, інший – навесні. З цим водієм, що привласнював кошти за вивіз сміття, все зрозуміло: не встояв перед спокусою легко заробити, думав, що ніхто не дізнається, але «попався» і буде покараний. Звичайно, можна сказати, що у нього зарплата невисока, але й силоміць на роботі нікого не тримаємо.
Проте мене дивує позиція людей, які, з одного боку, нарікають на те, що всі всюди і на всіх рівнях крадуть, а з іншого боку – самі ж сприяють подібним речам. Для тих, хто не розуміє, поясню: техніка, яка збирає сміття по вулицях Красного, щодня заправляється пальним за бюджетні кошти, ремонтується за бюджетні кошти, а офіційний тариф за вивіз сміття якраз і призначений для покриття ось цих витрат. А мешканцям, яким не хочеться перейтися на пошту та заплатити за вивіз сміття, та які пхають «десятку» у кишеню водію, хотів би нагадати, що через ось такі речі нам треба буде додатково виділяти кошти з бюджету, які можна було б використати для розвитку селища. Так що самі собі шкоду робимо.
А вдалося виявити «ліві заробітки» нашого працівника дуже просто: небайдужі люди повідомили відразу з кількох вулиць. Свідомість – це сила!
Ми часто нарікаємо на всіх довкола нас, але дуже часто самі ж і докладаємося до загального «бардаку», коли нам це вигідно і зручно.
Сподіваюся, що подібних випадків у нас більше не буде.
А небайдужим та свідомим людям дякую за те, що допомагають у підтриманні порядку!

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top